www.bdwmv.de

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅ

Зустріч київських роботодавців з Департаментом промисловості та земельних ресурсів КМДА по зменшенню платі за землю для промислових підприємств в рамках обговорення пунктів Територіальної угоди на 20126 березня 2019 року відбулась зустріч київських роботодавців з Департаментом промисловості та земельних ресурсів КМДА по зменшенню платі за землю для промислових підприємств в рамках обговорення пунктів Територіальної угоди на 2019-2021 роки.

На зустрічі булі присутні Антонюк Андрій Сергійович - голова Спільного представницького органу роботодавців, Маляров Сергій Прокопович – голова правління ПАТ НВО «Київський завод автоматики», Фіоктістов Вадим Васильович - директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Воронін Володимир Олександрович – голова правління  генерального директора ПАТ «Київський завод «Радар», Проценко В’ячеслав Олександрович – голова правління ПАТ «Меридіан», Майко Віталій Іванович – голова асоціації роботодавців «Київ», Лахматов Сергій Юрійович -  начальника управління ринку землі Департаменту земельних ресурсів.

Обговорювалися питання, щодо співпраці трьох сторін Територіальної Угоди для вирішення проблемних питань розвитку промислового комплексу м. Києва, основним з яких є питання значного розміру податку на землю.
щодо  основних напрямків роботи підприємства та роботи Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва для зниження розміру податку на землю підприємствам, які випускають оборонну продукцію.

Обмірковували питання, щодо розробки проекту міської цільової Програми сприяння розвитку промисловості на 2019-2022 роки та напрямків стабілізації роботи промислового комплексу.

На зустрічі розглянули ряд важливих для київських підприємств питань, щодо підтримки пропозиції  встановлення для всіх промислових підприємств  1% орендної ставки ,  незалежно від КВЕДіВ, а також обговорили складності  оформлення  та подовження договору оренди на землю та дефіциту робітничих кадрів.

Після обговорення, київські роботодавці з Департаментом промисловості та земельних ресурсів вирішили інформацію директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Фіоктістова В.В. щодо заходів з підтримки промислового комплексу прийняти до відома. Інформацію начальника управління ринку землі Департаменту земельних ресурсів  виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Лахматова С.Ю. щодо процедури оформлення пільги по земельному податку для кожного підприємства  прийняти до відома. Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надати СПО роботодавців проект Програми. СПО роботодавців в м. Києві довести до відома промислових підприємств порядок оформлення пільг по сплаті земельного податку для кожного окремого підприємства.

 Написано: Yuriy Korolyuk від 26.03.2019   |  Оцінка  Додати коментар

Ваше Ім'я


Будь ласка, розв'яжіть цю маленьку арифметичну задачу

Результат:   42 - 1 =

 

 

 

Друк | Федерація роботодавців Києва © 2010-2024 | Про ФРК