www.bdwmv.de

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅ

Київські та німецькі роботодавці спільно захищають інтереси київського бізнесу.

12 грудня 2017 року в рамках проекту Федерації роботодавців Києва з Німецьким центром Мекленбург-Передня Померанія (Bildungswerk der Wirtschaft Mecklenburg-Vorpommern)  представник німецьких роботодавців Генрі Цімерман та Голова Ради Федерації роботодавців Києва Андрій Антонюк разом  захищали  інтереси київських роботодавців та легального бізнесу в Окружному адміністративному суді м. Києва.


 


Також в рамках проекту Федерації роботодавців Києва з Німецьким центром Мекленбург-Передня Померанія (Bildungswerk der Wirtschaft Mecklenburg-Vorpommern)  12 грудня 2017 р. відбулася зустріч київських роботодавців з представниками німецької асоціації роботодавців NORDMETAL.
 

12 грудня 2017 року представник німецьких роботодавців Генрі Цімерман та Голова Ради Федерації роботодавців Києва Андрій Антонюк разом  захищали  інтереси київських роботодавців та легального бізнесу в Окружному адміністративному суді м. Києва.

 

14 грудня 2017 року відбувся спільний з партнерами проекту захід на тему: «Колективні переговори по укладенню тарифної угодив металургійній галузі: досвід Німеччини». У заході взяли участь представники роботодавців, профспілок, міністерства соціальної політики України та секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради.  З матеріалами заходу можна ознайомитися за цим посиланням
Написано: Yuriy Korolyuk від 15.12.2017   |  Оцінка  Додати коментар

Ваше Ім'я


Будь ласка, розв'яжіть цю маленьку арифметичну задачу

Результат:   65 + 8 =

 

 

 

Друк | Федерація роботодавців Києва © 2010-2024 | Про ФРК