www.bdwmv.de

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅ

ІІ Міжнародне інвестиційне роуд-шоу «Invest in Ukraine 2013»: діалог між Україною та Великобританією продовжується24 жовтня Український Бізнес Центр у Лондоні та Федерація роботодавців м. Києва організували у посольстві України у Великобританії II Міжнародне інвестиційне роуд-шоу «Invest in Ukraine 2013», метою якого було презентувати українські бізнес-проекти європейському інвестиційному співтовариству.

І роуд-шоу «Invest in Ukraine 2013», що відбулося 21 лютого цього року, стало підтвердженням привабливості українського середнього бізнесу для західних інвесторів та послужило мотивацією організаторам для проведення другого заходу.

Як зазначив у своїй вступній промові Руслан Демчак Голова Ради Федерації роботодавців м. Києва: «Для учасників – це реальна платформа для діалогу з іноземними інвесторами, такий формат має більше шансів стати результативним та прибутковим для обох сторін. Загальною ж задачею нашого заходу є необхідність показати, що незалежно від політичної призми, в Україні є цікаві інвестпроекти, які напряму трансформуються в світову економічну модель».

Володимир Хандогій, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Великобританії, що виступив із вітальним словом до учасників заходу, зі свого боку зазначив наступне:  «Товарообіг між Україною і Великою Британією динамічно зростає впродовж останніх років навіть незважаючи на негативні економічні наслідки останньої світової економічної кризи. Минулого року обсяг товарообігу між нашими країнами перевищив 3 млрд. доларів. Велика Британія входить в десятку найбільших країн інвесторів в українську економіку. Проведення подібних бізнес форумів у Лондоні має позитивний вплив на розвиток двосторонніх економічних відносин. Зокрема, це дає можливість продемонструвати переваги для британського бізнесу від підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, у тому числі у контексті створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі».

Під час теперішнього заходу британські інвестори розглянули шість проектів від українських компаній, що динамічно розвиваються. Три проекти представляли Донецьку область: будівництво лінійних елеваторів для зберігання та експорту зерна (Торговий дім “Успіх”), будівництво морського елеватору для перевантаження зерна (Торговий дім “Успіх”) та будівництво заводу по переробці масляних культур (Краснолиманський маслоекстракційний завод). Іншими проектами були: розвиток регіональної мікро-кредитної організації (Кредофінанс), промисловий парк, Долина зелених інновацій (Укрекоресурси) та будівництво заводу по переробці олійних культур (Інвесттрейдсейрвіс).

Руслан Демчак підкреслив закономірність в представленні ряду проектів саме агропромислового сектору: «На сьогоднішній день аграрна галузь України демонструє сталий розвиток, забезпечує стабільні надходження коштів у вітчизняну економіку, і є лідером по залученню інвестицій. Унікальний природний потенціал відзначають і світові експерти, що прогнозують зростання обсягів виробництва українського сільського господарства до 2020 року на третину».

Один із учасників роуд-шоу від української сторони, Антон Пархоменко, Генеральний директор ТД «Успіх» погоджуючись з такою позицією, зазначає: «Україна вже грає важливу роль у світовій аграрній торгівлі та займає перші позиції серед країн-експортерів зерна і соняшникової олії. При цьому наша держава має всі шанси покращувати свої позиції. Так, Україна має в своєму розпорядженні 32 млн гектарів орних земель високої якості, а також займає вигідне географічне розташування, що обумовлено близькістю до основних споживачів - Близького Сходу та Північної Африки. На мій погляд це є основними причинами інвестування в аграрний сектор України».

Українські компанії, представлені на роуд-шоу, активно працюють на українську економіку та мають на меті розширити свій діючий бізнес, шляхом залучення інвестицій у розмірі від $3 до 30 млн.
 
Серед учасників роуд-шоу, що орієнтовані на бізнес можливості України, були присутні представники британських та європейських інвестиційних банків і акціонерного капіталу, такі як NSBO, Alpcot Capital Management Ltd, ANCA Capital Partners, Doyen Capital, Virgin Green Fund EM, а також приватні інвестори.

Один з учасників заходу, - Престон Брукс, Virgin Green Fund EM, розказав про інтерес участі в даному роуд-шоу своєї організації: «Ми зацікавлені у проектах по переробці сміття, а також секторах української економіки, безпосередньо пов'язаних із сільським господарством і агрегацією. Ми також знаємо, що Україна досить розвинута у сфері сонячної енергетики, ми вважаємо це цікавим варіантом для нас, так само як і раціональне використання енергії. Даний захід – це можливість знайти нових партнерів та цікаві проекти, ось чому ми сьогодні тут».

Презентації проектів супроводжувались неформальним спілкування українських підприємців і британських інвесторів, що дозволило обом сторонам детально обговорити потенційну співпрацю, поставити  один одному запитання та поділитися ідеями.

У ІІ роуд-шоу «Invest in Ukraine» також взяли участь представники ЄБРР, Deutsche Bank London та UKTI (UK Trade and Investment), а також українсько-британські організації  Великобританії, такі як Український інститут та представники масс-медіа - Mergermarket (FT Group), Ukraine Business Insight і RussianMind.

Організаторами роуд-шоу виступили Український Бізнес Центр у Лондоні та Федерація роботодавців Києва у партнерстві з інвестиційним холдингом Pro Capital Group і правовою групою «Павленко і Побережнюк».

Роуд-шоу відбулося за підтримки Посольства України у Великобританії та Донецької обласної державної адміністрації.

Організатор:

Український Бізнес Центр у Лондоні (УБЦЛ) створений для підтримки ділових та інвестиційних відносин між Україною і Великобританією. УБЦЛ є центром контактів для українських компаній і підприємців, які мають намір протестувати бізнес-можливості Великобританії та знайти нових партнерів.  http://ubcl.co.uk

Федерація роботодавців міста Києва - це неприбуткова організація, яка об'єднує територіальні та галузеві організації роботодавців, роботодавців - юридичних осіб та громадські організації, статутним завданням яких є представництво та захист прав та інтересів роботодавців. http://frk.kiev.ua

Генеральний партнер: інвестиційний холдинг Pro Capital Group створений шляхом об'єднання таких структур, як консалтингова компанія Pro-Consulting, компанія з управління активами Omega Capital, торговець цінними паперами Absolute Finance і компанії по зв'язкам із інвесторами IR-Capital. Місія компанії - відкривати нові можливості для розвитку бізнесу, використовуючи інструменти ринку капіталу. http://pro-capital.ua/

Юридичний партнер: правова група «Павленко і Побережнюк» об'єднує команду юристів та адвокатів, що мають великий досвід юридичної практики, в тому числі, судового захисту, в сферах цінних паперів, інвестиційної діяльності, господарського, земельного, податкового, банківського права, а також лобіювання та бізнес-GR та  працює з міжнародними та національними компаніями. http://www.p-p.ua

Партнери: Міжнародні авіалінії України – офіційний авіаперевізник, Airlife - офіційний тревел-координатор, EBA, ТМ «Колоніст», Український Інститут у Лондоні, Україно-британський Сіті клуб.

Медіа-партнери: телеканал Перший Діловий, телеканал 100, британські видання Ukraine Business Insight та RussianMind. 


 Написано: Юлия Бенцлер від 28.10.2013   |  Оцінка  Додати коментар

Ваше Ім'я


Будь ласка, розв'яжіть цю маленьку арифметичну задачу

Результат:   69 + 7 =

 

 

 

Друк | Федерація роботодавців Києва © 2010-2022 | Про ФРК