www.bdwmv.de

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅ

Аналітичний звіт «Оцінка впливів «Київської міської програми сприяння розвитку малого і середнього підприємництва на 2011-2012 рр.» на розвиток малого та середнього підприємництва в Києві»Федерація роботодавців Києва  направляє Вам для ознайомлення Аналітичний звіт «Оцінка впливів «Київської міської програми сприяння розвитку малого і середнього підприємництва на 2011-2012 роки» на розвиток малого та середнього підприємництва в м. Києві».

Матеріал було підготовлено Аналітичним центром Фундація «Відкрите суспільство», який вже 4-й рік поспіль досліджує публічні фінанси м. Києва (із відповідними аналітичними звітами можна ознайомитися на сайті www.osf.org.ua в розділі «Бюджет Києва». Із 2012 року організація розпочала аналіз міських цільових програм, зокрема, «Київської міської програми сприяння розвитку малого і середнього  підприємництва на 2011-2012 роки».

За оцінками експертів, Київська міська програма сприяння розвитку малому і середньому  підприємництву на 2011-2012 роки  (далі – Програма)  не виконала своїх завдань. Окрім десятиразового скорочення обсягів підтримки з міського бюджету, майже на чверть зменшилась кількість фондів підтримки підприємництва та кредитних спілок. Програма 2011-2012 років задовольнила потреби лише 42-ох підприємств, яким міська влада заборгувала кошти за відшкодування відсоткової ставки за кредитами минулих років. Для громадськості залишається невідомим не тільки критерії відбору підприємств, але й їх найменування.

Докладна інформація про результати дослідження додаються до листа.

Просимо Вас надати коментарі до відповідного аналітичного звіту, у разі наявності. Інформацію просимо надсилати на електронну пошту: osf55@ukr.net (контактні особи – Іван Сікора або Олександр Бабанін).


Для завантаження додатку, натисніть посилання…


 Написано: Юлия Бенцлер від 14.10.2013   |  Оцінка  Додати коментар

Ваше Ім'я


Будь ласка, розв'яжіть цю маленьку арифметичну задачу

Результат:   35 + 3 =

 

 

 

Друк | Федерація роботодавців Києва © 2010-2020 | Про ФРК