www.bdwmv.de

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅ

Експертне обговорення податкової ініціативи Міністерства доходів та зборів України13 вересня о 14:00 відбудеться експертне обговорення можливих наслідків податкової ініціативи Міністерства доходів та зборів України з приводу нещодавно оприлюдненого законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо удосконалення оподаткування податком на додану вартість».

Даний захід є складовою процесу публічних консультацій, які проводить Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД).

На заході будуть представлені результати аналізу положень законопроекту та розрахунки наслідків запропонованих змін для бюджету та підприємств, які були здійснені аналітиками МЦПД за участю профільних експертів та зацікавлених сторін, зокрема бізнес асоціацій.

Запрошуємо Вас приєднатися до обговорення даної ініціативи та, у разі Вашої зацікавленості, підтвердити до 17:00 12 вересня 2013 року участь представників Вашої організації у заході та повідомити прізвища учасників електронною поштою: avorobyovska@icps.kiev.ua

У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися за телефоном до Анастасії Воробйовської за телефоном (+38-097) 436-74-85.

Місце проведення:  конференц-зал Інституту транспорту нафти (вул. Артема, 60, 6-й поверх).

 

 Написано: Юлия Бенцлер від 11.09.2013   |  Оцінка  Додати коментар

Ваше Ім'я


Будь ласка, розв'яжіть цю маленьку арифметичну задачу

Результат:   20 - 4 =

 

 

 

Друк | Федерація роботодавців Києва © 2010-2020 | Про ФРК