www.bdwmv.de

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅ

Щодо врегулювання внутрішньої торгівліФедерація роботодавців Києва надсилає Вам на погодження проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання внутрішньої торгівлі".

З боку Федерації роботодавців України неодноразово висловлювалась позиція щодо недоцільності прийняття законопроекту «Про внутрішню торгівлю» та надано пропозицію щодо врегулювання проблемних питань галузі торгівлі шляхом внесення відповідних змін до законодавчих актів.

Відповідно до доручення Кабінету Міністрів України Мінекономрозвитку розглянуте зазначене звернення та проведено робочу зустріч за участю представників Федерації, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики, торгівельних мереж, громадських організацій з питань обговорення  пропозицій щодо внесення змін до законодавчих актів України з метою впорядкування внутрішньої торгівлі.

За результатами проведеної зустрічі Мінекономрозвитку підготувало вищезазначений законопроект, який просимо опрацювати та надати свої зауваження, пропозиції до 25 липня електронну адресу: benzler@ubg.ua


Для завантаження додатку, натисніть будь ласка посилання…


 Написано: Юлия Бенцлер від 04.07.2013   |  Оцінка  Додати коментар

Ваше Ім'я


Будь ласка, розв'яжіть цю маленьку арифметичну задачу

Результат:   2 + 10 =

 

 

 

Друк | Федерація роботодавців Києва © 2010-2020 | Про ФРК