www.bdwmv.de

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅ

Invest in Ukraine 2013

Ця галерея була створена 04.03.2013 Юлия Бенцлер і містить 26 зображень.

Опис:
21 лютого 2013 року у Лондоні (Великобританія) відбулось Міжнародне інвестиційне роуд-шоу Invest in Ukraine 2013.

Invest in Ukraine 2013 - це перше українське роуд-шоу у Великобританії, яке надало платформу для прямого діалогу українського топ-менеджменту та британського інвестиційного співтовариства.

Інвесторам було представлено 7 бізнес-проектів українських компаній, зокрема: будівництво нового заводу з виробництва автомобільної хімії (Черкаський завод автохімії), інвестиції в сільськогосподарську компанію, що спеціалізується на вирощуванні сої і бобових культур (Ін Терра), розширення діяльності компанії Інтернет-провайдера (Ланет), виробництво обладнання для цукрових підприємств (Теплоком), вливання в інноваційні технології житлового будівництва (AK Інжиніринг), будівництво деревообробного заводу (Прем'єр Вуд) та виробництво сталевих панельних радіаторів (Укр Спец Холдинг). Всі українські компанії є представниками малого і середнього  сегменту економіки.

Організатори заходу Український бізнес центр у Лондоні і Федерація роботодавців Києва зазначають, що вдалося реалізувати все задумане. Підготовка була розпочата рік тому. Багатьом компаніям, що бажають взяти участь, навіть довелося відмовити. Причинами, як правило, було банальне небажання надавати інформацію про свій бізнес в повному обсязі, а також малі суми залучення інвестицій, які для фахівців є ризиковими і нерентабельними.


Найкращі фотографії


 

 

Друк | Федерація роботодавців Києва © 2010-2022 | Про ФРК