www.bdwmv.de

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅ

Статті (Огляд)

Олександр Попов має намір розширювати мережу інкубаторів для малого і середнього бізнесу


Столична влада планує збільшувати кількість київських бізнес-інкубаторів для підтримки представників малого та середнього бізнесу. Про це заявив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час візиту в Київський інноваційний бізнес-інкубатор iHUB.

Голова КМДА висловив подяку співробітникам бізнес-інкубатору за дієву допомогу й створення сприятливих умов для підприємців і стартап-команд, що працюють у сфері інформаційних технологій.

«Бізнес-інкубатор iHUB є надзвичайно вдалим прикладом державно-приватного партнерства. Незважаючи на те, що розпочав роботу він не так давно, ми вже маємо чудові результати. Так, один із стартаперів iHUB уже отримав запрошення на стажування в Силіконову долину в Сполучених Штатах Америки. Після стажування він повернеться в Київ та продовжить тут роботу. Проте основна наша мета – це створення інноваційного паркуBionic Hill, що дозволить створити до 20 тисяч робочих місць. Проект спрямований на реалізацію наукової, інноваційної діяльності, ІТ-бізнесу та навчання за допомогою сучасних технологій, а також співпрацю з одним із відомих зарубіжних університетів», – розповів Олександр Попов.

Очільник КМДА також запевнив, що міська влада буде надавати підтримку компаніям, які інвестують у розвиток столичного бізнесу, насамперед, інноваційних технологій, адже це є пріоритетним напрямком розвитку економіки. Він нагадав, що за ініціативою Президента в Україні запущено масштабний процес дерегуляції бізнесу, введено пакет законів, які стимулюють створення нових робочих місць, забезпечують інвесторів податковими пільгами та юридичним захистом.

Нагадаємо, що інноваційний інкубатор iHUB відкрився в Києві наприкінці 2012 року. Ініціаторами його створення виступили Міжнародний благодійний фонд «Сід Форум Україна», що підтримує починання ІТ-спеціалістів більш ніж у 40 країнах світу, Торгово-промислова палата України і Державна корпорація промислового розвитку Норвегії SIVA. Цільовою аудиторією бізнес-інкубатора є старшокласники, студенти й приватні підприємці, які створюють проекти у сферів інформаційних технологій. На сьогодні свої проекти вже розвивають 15 стартап-компаній, автори ще 10 проектів стали віртуальними резидентами інкубатору (тобто без робочих місць, але з правом відвідування всіх заходів інкубатору).

 

Написано: Юлия Бенцлер від 05.07.2013


  

 

 

 

Друк | Федерація роботодавців Києва © 2010-2022 | Про ФРК