www.bdwmv.de

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅ

Статті (Огляд)

Руслан Крамренко: «У тестовому режимі розпочав роботу веб-портал для інвесторів»


Усі інвестиційні проекти Києва відтепер можна знайти на одному ресурсі – у тестовому режимі розпочав роботу сайт КП «Київське інвестиційне агентство», який поступово наповнюється інформацією. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, на сайті представлений весь портфель інвестпроектів, максимум інформації про них – стадія реалізації, обсяг інвестицій. Ознайомитись з сайтом можна за посиланням http://kia.ragex.kiev.ua/

«Завдяки цьому нам з одного боку стане простіше комунікувати з бізнесом, а з іншого – це дисциплінує наших чиновників, адже всі бюрократичні зволікання і зриви термінів з їхнього боку одразу будуть фіксуватися на сайті. Сайт у першу чергу розроблений для інвестора, який має знайти для себе вичерпну інформацію і знати, куди та з якими документами йому рухатись далі», – пояснив Руслан Крамаренко.

Руслан Крамаренко наголосив, що для того, аби Київ зміг досягти таких показників розвитку, які мають інші європейські міста, була розроблена Стратегія розвитку Києва до 2025 року. Документ включає  стратегічне бачення майбутнього столиці та план дій, який дозволить його перетворити в життя. Основа розвитку столиці – це реалізація 9 ініціатив, які призведуть до потужних змін в економіці та рівні комфорту життя. При цьому, вартість проектів, включених до Стратегії розвитку Києва до 2025 року, складає 22 млрд. доларів США.

«Сьогодні столиця України є ключовим центром економічної активності, фінансовим та інвестиційним центром та забезпечує близько 20% ВРП країни, генерує більше 30% державного бюджету у вигляді податків та отримує половину іноземних інвестицій у країну», – зауважив заступник голови КМДА.

 

Написано: Юлия Бенцлер від 27.06.2013


  

 

 

 

Друк | Федерація роботодавців Києва © 2010-2022 | Про ФРК