www.bdwmv.de

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅ

Статті (Огляд)

Проблеми київського бізнесу будуть вирішуватися спільно з міською владою


У Київській міській державній адміністрації працюватиме постійна робоча група із вирішення проблем бізнесу та інвесторів, що працюють у Києві. Таке рішення було прийняте під час засідання Ради вітчизняних та зарубіжних інвесторів при КМДА.

Під час засідання були обговорені найбільш болючі проблеми, з якими зіштовхується бізнес. Зокрема, піднімались питання дозвільної системи, земельних відносин та податкового навантаження.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов запропнував викласти усі пропозиції та разом із міською владою опрацювати їх. Ті, що можна вирішити на міському рівні, будуть вирішені, щодо інших будуть направлені пропозиції у відповідні органи державної влади.

«Інвестиційна політика – один із головних напрямків діяльності столичної влади. В її контексті ми розуміємо об’єднання зусиль кожного, хто вже має або планує розпочинати бізнес у Києва, громади нашого міста та влади. Бо тільки спільно ми зможемо досягнути якісних результатів. Для нас важливо, щоб у Києві з’являлися нові робочі місця, зростав рівень заробітних плат і соціального захисту, щоб мешканці отримували якісні товари та послуги. А відтак ми робимо ставку на залучення інвестицій, на державно-приватне партнерство, на підтримку бізнесу», – наголосив Олександр Попов.

При цьому заступник міського голови – секретар Київради Галина Герега висловила готовність підтримати бізнес на депутатському рівні.

«Для Києва надзвичайно важливо забезпечити ефективний діалог між владою і бізнесом. Місто зробило низку кроків на цьому шляху: відкриті районні дозвільні центри, розпочато запровадження електронного урядування, скорочено кількість дозвільної документації. Усі ініціативи Київської міської державної адміністрації щодо поліпшення інвестиційного клімату в місті, спрощення ведення підприємницької діяльності були підтримані Київською міською радою», – зазначила Галина Герега.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко наголосив, що економіка столиці сьогодні забезпечує близько 20% ВРП країни, генерує більше 30% державного бюджету у вигляді податків та отримує 50% іноземних інвестицій у країну.

 

Написано: Юлия Бенцлер від 11.06.2013


  

 

 

 

Друк | Федерація роботодавців Києва © 2010-2022 | Про ФРК