www.bdwmv.de

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅ

Статті (Огляд)

Формуємо основу співпраці


15 квітня 2011 року в Ялті відбудеться чергове засідання економічної ради країн СНД. Головним питанням буде створення зони вільної торгівлі між колишніми союзними республіками. Відмічу, що договір про зону вільної торгівлі між країнами СНД повинен бути підписаний до початку засідання. Передбачається, що він регулюватиме усі основні аспекти співпраці та торговельних відносин між країнами колишнього Радянського Союзу. Сторони сподіваються на те, що цей документ замінить собою незліченну кількість нормативних актів, що регулюють цю сферу відносин між колишніми союзними республіками. Існуючий зараз проект договору передбачає відміну митних зборів та кількісні обмеження на велику кількість груп товарів, оборот яких складає чималу долю у взаємній торгівлі.

Ратифікація цього документу, для нашої країни, означає можливість користуватись перевагами вільної торгівлі, знаходити нові ринки збуту, нарощувати об’єми експорту вітчизняних товарів. Разом з тим, не можна допустити, щоб наші інтереси були будь-яким чином обмежені. На мій погляд, розробка проектів подібних документів не може здійснюватись без безпосередньої участі об’єднань українських підприємців. Тим більше, що на попередніх засіданнях Митний союз вже не раз виражав необхідність введення певних обмежень для України.

Федерація роботодавців міста Києва, як лобістська структура готова брати активну участь у формуванні такого важливого для українського бізнесу документу. Аналітики Федерації вже вивчають проект договору, та готують тези для внесення пропозицій по покращенню його змісту. Я прошу усіх, чиї інтереси можуть зачепити норми цього документу, приєднатися до цієї роботи.

Інформацію надсилати на електронну адресу Виконавчого директора «Федерації роботодавців міста Києва» benzler@ubg.ua. Телефон: +38(044)224-51-66.

 

Написано: Стегнач Алла від 21.02.2011


  

 

 

 

Друк | Федерація роботодавців Києва © 2010-2022 | Про ФРК