www.bdwmv.de

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅ

Ви тут: Головна / Статті
Статті
07.11.2013

Україна піднялася у щорічному рейтингу Doing Business на 25 позицій. Про це пише "Комерсант-Україна".
 
Згідно з повідомленням, зростання позиції України в рейтингу легкості ведення бізнесу почалося минулого року, коли країна піднялася на 15 позицій. Тепер же Україна подолала ще 25 сходинок і стала лідером - Світовий банк зафіксував проведення в країні реформ у 8 з 10 досліджуваних напрямків. Серед індексів, що формують загальний рейтинг, прогрес відсутній лише в...


20.09.2013

​У серпні 2013 промислове виробництво скоротилося на 5,4% порівняно з серпнем 2012 року. Про це йдеться в повідомленні Держстату, передають "Українські новини".
 
Як повідомляється, при цьому в серпні 2013 року промвиробництво скоротилося на 2,5% порівняно з липнем 2013 року. У січні-серпні 2013 року по порівнянні з січнем-серпні 2012 року промвиробництво скоротилося на 5,2%.
 
Нагадаємо, у червні 2013 року промислове виробництво...


11.09.2013

Пропонуємо Вашій увазі Аналіз наслідків податкових ініціатив Міністерства доходів та зборів України з приводу нещодавно оприлюдненого законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо удосконалення оподаткування податком на додану вартість».

Інформація підготовлена Міжнародним центром перспективних досліджень (МЦПД).

Завантажити презентацію можна за посиланням...
 


06.09.2013

Як повідомляє розробник нового Генплану столиці – комунальна організація «Інститут Генерального плану міста Києва», – усі охочі можуть ознайомитися з оновленими текстовими та графічними матеріалами проекту основного містобудівного документу, за яким розвиватиметься столиця, на сайті www.kievgenplan.grad.gov.ua. У ньому враховано пропозиції та зауваження, що надійшли від киян, громадських організацій та професійної спільноти впродовж більш ніж півторарічного...До Вашого відома інформація про  події станом на 6 вересня 2013 року в Україні та за її межами.

Для завантаження натисніть тут…


02.09.2013

Збільшення орендної плати за землю без згоди орендарів – національна проблема для українського бізнесу. На цьому наголосили учасники прес-конференції, яка відбулась в четвер у Києві.
 
Участь у прес-конференції взяли заступник Голови Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, Голова правління Київської міської організації роботодавців Андрій Антонюк, Голова Київської обласної колегії адвокатів Вадим Хабібуллін, а також віце-президент ПАТ “КСК...


27.08.2013

У травні поточного року обсяги експорту українських товарів знову перевищили імпорт, дозволивши скоротити від’ємне сальдо зовнішньої торгівлі товарами за підсумками п’яти місяців. Про це повідомив директор департаменту зовнішньоекономічної діяльності Мінекономрозвитку Юрій Петровський, повідомляє прес-служба.
 
“На відміну від попередніх років і, хочу відзначити, що це вдруге в цьому році після січня, в травні у зовнішній торгівлі товарами ми спостерігаємо...Уряд схвалив підготовлений Мінекономрозвитку проект постанови "Про затвердження переліку пріоритетних галузей економіки, у яких стимулюється інвестиційна діяльність з метою створення нових робочих місць". Як зазначається, необхідність встановлення відповідного переліку передбачена законом "Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць".
При цьому перелік галузей економіки та напрямів діяльності вже...Обсяг капітальних інвестицій в українську економіку в I півріччі зменшився на 14,6%. Після двох років зростання обсяг капітальних інвестицій в економіку знову почав знижуватися, пише "Комерсант-Україна".
 
У першому півріччі вкладення становили 103,3 млрд. грн., що на 14,6% менше, ніж в аналогічному періоді 2012 року. У 2012 році капітальні інвестиції зростали двозначними темпами - 29,8%. Скорочувалися вони в 2008-2010 роках у розпал економічної кризи. Найбільше...


20.08.2013

Ухваленню законопроекта про компенсації зниження ставки податку на додану вартість (ПДВ) і скасування пільг по ньому податком з обігу повинен передувати всебічний аналіз наслідків його впровадження, підкріплений розрахунками на базі діючих підприємств.

Можливо, навіть, варто було б розглянути питання організації пілотного проекту на базі будь-якої території або галузі. Федерація в цілому підтримує ідею вдосконалення ПДВ, але, провівши експертизу законопроекту, ФРУ не підтримала...


14.08.2013

Центральне питання роботи уряду сьогодні – підготовка проекту держбюджету на 2014 рік.

Про це заявив прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні Кабміну.

“Бюджетний процес відбувається дуже складно. З одного боку, негативні впливи світової рецесії продовжують позначатися на нашій експортоорієнтованій економіці. З іншого – блокування роботи Верховної ради зірвало графік бюджетного процесу. Так, уряд не отримав висновки і зауваження...Министерство экономического развития и торговли Украины предлагает наладить выдачу документов разрешительного характера в электронной форме с помощью средств телекоммуникаций.

Как сообщили УНИАН в пресс-службе Минэкономразвития, соответствующий законопроект об изменениях в Закон Украины «О разрешительной системе в сфере хозяйственной деятельности» подготовлен министерством и внесен на рассмотрение Кабинетом министров.

Согласно документу, выдача...


31.07.2013

До Вашого відома інформація про  події станом на 31 липня 2013 року в Україні та за її межами.

Для завантаження натисніть тут…


25.07.2013

До Вашого відома інформація про  події станом на 25 липня 2013 року в Україні та за її межами.

Для завантаження натисніть тут…


23.07.2013

Україна потрапила до групи країн з валовим доходом нижче середнього.

Про це йдеться в дослідженні Світового банку, пише “Фокус“.

Як повідомляється, за рівнем добробуту Україна поруч у списку з Молдавією, Узбекистаном і Грузією.

“До найнижчої категорії відносяться держави, в яких валовий дохід на душу населення становить менше 1035 доларів. До групи з доходом нижче середнього увійшли країни з 1036-4085 доларів на людину, в...


22.07.2013

Україна увійшла до тридцятки найбільших імпортерів товарів і послуг у світі за підсумками 2012 року, зайнявши 25-е місце з обсягом імпорту 85 мільярда доларів.

Про це йдеться у звіті Всесвітньої торгової організації “World Trade Report -2013″, розміщеному на сайті організації, передає “УНІАН“.

При цьому за обсягами імпорту послуг України посіла 24-е місце, витративши в 2012 році на ці цілі 19 млрд гривень.

Як наголошується в...


17.07.2013

До Вашого відома інформація про  події станом на 17 липня 2013 року в Україні та за її межами.

Для завантаження натисніть тут…Бізнес поступово адаптується до існуючого поганому інвестиційному клімату України. Індекс інвестиційного клімату, що розраховується "Європейською бізнес асоціацією" (EBA), показав незначне поліпшення у попередньому кварталі - з 2,12 до 2,16 балів за 5-бальною шкалою, повідомляє Комерсант Україна.
 
У щоквартальному опитуванні прийняв Свою участь 144 керівника підприємств-членів EBA. Останній раз бізнес поліпшував оцінку інвестиційного клімату рік тому - за...Все менша частка бізнесу очікує поліпшення ситуації на своїх підприємствах найближчим часом.

Це випливає з останнього опитування НБУ, пише “Комерсант-Україна“.

Український бізнес не очікує в найближчі місяці ні поліпшення, ні погіршення економічної ситуації в країні.

В опитуванні, проведеному в II кварталі 2013 року, взяли участь представники 1258 підприємств, з яких 35% представляють малий бізнес (штат до 50 осіб), 31% – великий...Столична влада має намір розширювати соціальний функціонал «Картки киянина». Уже наступного року картка стане універсальним проїзним документом на всі види муніципального громадського транспорту міста. Також у планах – розширення мережі торговельних закладів і аптек, які надаватимуть знижку на товари та лікарські засоби власникам картки. Про це розповів журналістам голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов під час відвідування управління праці та...


12.07.2013

До Вашого відома інформація про  події станом на 12 липня 2013 року в Україні та за її межами.

Для завантаження натисніть тут…Кабінет міністрів планує створити спеціальний орган, який буде працювати з інвесторами.

Про це на засіданні уряду в четвер заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Уряд підтримує створення спеціально уповноваженого органу для роботи з інвесторами. Ми хочемо організувати сучасний державний інвестиційний офіс, який буде, якщо так завгодно, провідником, адвокатом і омбудсменом для системних інвесторів, які створюють в Україні робочі місця і виводять...


10.07.2013

З 1 липня 2013 року функції з реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців передані до Державної реєстраційної служби.

Про це заявив голова “Укрдержреєстру” Дмитро Ворона, повідомляє прес-служба.

“Сьогодні ми робимо дуже важливий крок до запровадження в нашій державі єдиних стандартів реєстрації бізнесу з відповідним контролем якості роботи державних реєстраторів та термінів реєстрації. Хочу наголосити, що передача функцій з реєстрації...В Україні падає рівень розвитку інновацій.

За рік країна втратила вісім позицій у глобальному інноваційному рейтингу Global Innovation Index 2013, пише “Комерсант-Україна“.

В рейтингу Global Innovation Index 2013 від Корнельського університету, бізнес-школи INSEAD та Всесвітньої організації інтелектуальної власності WIPO Україна посіла 71-е місце.

Торік інноваційний потенціал України був оцінений вище – країна займала 63-е...До Вашого відома інформація про  події станом на 10 липня 2013 року в Україні та за її межами.

Для завантаження натисніть тут…


Пошук

 

 

Друк | Федерація роботодавців Києва © 2010-2024 | Про ФРК