http://frk.kiev.ua/index.php?p=news&area=1&newsid=915&name=

Версія для друку/ Перегляд

Семінар з питань дуальної освіти6 червня 2019 року відбувся семінар з питань дуальної освіти за участю німецького єксперта Гюнтера Трепте.

Захід організовано за підтримки Федерації роботодавців України в рамках проекту Федерації роботодавців Києва з навчальним центром регіональної організації роботодавців Мекленбург-Передня Померанія (Німеччина). У зустрічі взяли участь представники підприємств та навчальних закладів м. Києва, які впроваджують дуальне навчання, а також Міністерства освіти і науки України та місцевого органу управління освітою у м. Києві.
 
Вітальне слово було надано Андрію Антонюку – голові Федераціїї роботодавців Києва, Генрі Ціммерману - представник проекту Партнерства обєднань роботодавців та Анатолію Гармашу – директору департаменту Федерації роботодавців України.
Під час заходу Гюнтер Трепте – німецький експерт, представив досвід впровадження дуального навчання в компаніях малого та середнього бізнесу в Германії.

Серед інших актуальних тем, які обговорювалися учасниками: інформація про результати проекту «EXAM ДНІПРО» пропозиції по впровадженню дуальної освіти, інформація про хід роботи над Положенням про дуальну форму отримання професійного освіти та наступні кроки по впровадженню дуальної освіти.

Учасники домовилися проводити регулярні зустрічі з питань дуальної освіти з метою обміну досвідом та підтримки підприємств, які вже впроваджують дуальну форму підготовки працівників.

Матеріали семінару за посиланням https://fex.net/s/onbmtmz