http://frk.kiev.ua/index.php?p=news&area=1&newsid=893&name=262016

Версія для друку/ Перегляд

26 жовтня 2016 року в Залі засідань Федерації роботодавців України відбулося засідання Правління Київської міської організації роботодавців26 жовтня 2016 року в Залі засідань Федерації роботодавців України відбулося засідання Правління Київської міської організації роботодавців в

якому взяли участь київські підприємці та роботодавці, а також новообраний Голова Федерації роботодавців України Дмитро Олійник.


На засіданні Правління Київської міської організації роботодавців розглядалися наступні питання Порядку денного:

1. Інформація про діяльність Київської міської організації роботодавців у 2016 р.

2. Звіт про надходження та витрату коштів Київської міської організації роботодавців у 2016 р.
3. Про план роботи Київської міської організації роботодавців у 2017 р.
4. Про нові можливості КМОР у вирішенні питань з Державною фіскальною службою України щодо безперешкодного повернення державою ПДВ.
5. Щодо прискіпливого ставлення представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій у місті Києві до київських підприємств та підтримка КМОР у вирішенні даних питань для київських підприємств.
6. Щодо результатів Робочої зустрічі Голови Ради Федерації роботодавців м. Києва Антонюка А.С., Голови Київської міської ради профспілок Мельником В.П. з Київським міським головою Кличком Віталієм Володимировичем, яка відбулася 13 жовтня 2016 року та щодо щомісячних робочих зустрічей керівників підприємств, роботодавців з київською владою.

  Голова правління Київської міської організації роботодавців Андрій Антонюк повідомив усіх присутніх, що за результатами спільної роботи Київської міської організації роботодавців, Федерації роботодавців України (ФРУ) та Державної фіскальної служби України в III кварталі 2016 року київським підприємства – членам КМОР було повернуто борг по виплаті ПДВ понад 85 млн. грн. та наголосив, що якщо підприємству – члену КМОР не вдається самостійно вирішити дане питання за підтримкою просимо звертатися до Київської міської організації роботодавців.

Також, А.С. Антонюк повідомив, що останнім часом в м. Києві почастішали випадки прискіпливого ставлення представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій у місті Києві до київських підприємств з незавжди законними підставами та методами. Частими випадками є проведенння перевірок з вимаганням хабарів та погрозою закриття підприємства шляхом подання позовних заяв до суду Державною службою України з надзвичайних ситуацій у місті Києві.

Якщо підприємство – член КМОР має схожі проблеми з Державною службою України з надзвичайних ситуацій у місті Києві за підтримкою у вирішенні цього питання просимо звертатися до КМОР.

Голова Правління Київської міської організації роботодавців Андрій Антонюк проінформував присутніх, що 13 жовтня 2016 року відбулася робоча зустріч за його участі та Голови Київської міської ради профспілок Мельником В.П. з Київським міським головою Кличком Віталієм Володимировичем, стосовно покращення співпраці київської влади з роботодавцями та профспілками Києва. Київський міський голова запевнив, що готовий бути захисником київського бізнесу від будь – яких неправомірних дій і готовий допомагати київським підприємствам у вирішенні будь – яких їхніх проблем для збереження робочих місць та розвитку київської промисловості та бізнесу.

Результатом цієї зустрічі стала домовленість про регулярні (щомісяця) робочі зустрічі київського міського голови, його заступників з представникми київських роботодавців та профспілок.

Якщо підприємство – член КМОР має будь – які проблемні питання просимо звертатися до КМОР за підтримкою у їх вирішенні з КМДА, Київрадою або іншими інстанціями.

 

Голова Федерації роботодавців України Дмитро Олійник наголосив усім присутнім, що Федерація роботодавців України була та залишається найвпливовішим бізнес-об'єднанням, що відстоює інтереси національної економіки. Діяльність ФРУ, як і раніше, буде спрямована на покращення умов ведення бізнесу в Україні, залучення інвестицій в економіку та посилення позицій українських підприємств на глобальних ринках.

Підводячи підсумки засідання Правління КМОР та говорячи про плани роботи КМОР на 2017 рік Андрій Антонюк зазначив, що КМОР і надалі намагатиметься активно вести свою діяльність, продовжувати співпрацю з КМДА, іншими державними органами в м. Києві задля захисту інтересів своїх членів.