http://frk.kiev.ua/index.php?p=news&area=1&newsid=892&name=

Версія для друку/ Перегляд

Член правління КМОР В. Нестєров: «В умовах економічної стагнації досягнути стопроцентної завантаженості промислових підприємств нереально»Голова правління ПАТ «Комбінат Будіндустрії», член правління Київської міської організації роботодавців Валерій Нестеров в коментарі для програми «Ранок» телеканалу «Інтер», яка вийшла в ефір 13 червня 2014 р. зазначив, що роботодавці вимушені заощаджувати, щоб запобігти банкрутству підприємств.

За його словами, «якщо розглянути фінансово-економічний стан будь-якого промислового підприємства в нашій державі, можна зробити висновок, що в умовах економічної стагнації досягнути стопроцентної завантаженості промислових підприємств нереально». Це, в свою чергу, призводить до вимушеного скорочення роботодавцями робочих місць.

В програмі «Ранок» журналісти телеканалу «Інтер» зазначили, що якби ПАТ «Комбінат Будіндустрії» працював на повну потужність, українці давно вже забули б, який вигляд має прорив каналізаційної мережі, адже ПАТ «Комбінат Будіндустрії» є одним з найбільших підприємств в нашій державі, який виробляє спеціалізовані труби для житлово-комунального господарства.