http://frk.kiev.ua/index.php?p=news&area=1&newsid=850&name=-intrade-2013

Версія для друку/ Перегляд

Міжнародна виставка «INTRADE 2013»Федерація роботодавців Києва інформує Вас, що протягом 23-29 листопада відбудеться візит делегації від України до Малайзії, м. Куала-Лумпур для відвідування Міжнародної виставки «INTRADE 2013» та участі у спеціальній програмі ділових переговорів.

У виставці та переговорах візьмуть участь представники компаній Малазійзії та понад 30 зарубіжних країн, які представлять широкий спектр продукції та послуг.

Під час ділової програми «IBM» INTRADE2013» відбудуться індивідуальні переговори з перекладачами з представниками малайзійських та зарубіжних компаній за напрямками, які можна буде обрати.

Пільгова вартість участі у візиті та програмі переговорів складає еквівалент 600 доларів у гривнях за курсом НБУ з ПДВ + вартість авіаквитка Київ-Куала-Лумпур-Київ (попередньо $1150).

У вартість входить проживання у готелі 5* (одномісне проживання), трансфери аеропорт-готель-аеропорт, транспортне обслуговування, участь у програмі переговорів, послуги перекладачів,  вхідні квитки на виставку, харчування під час ділової програми, гала-прийом, екскурсійна програма, страховка  тощо.

Враховуючи квоти організаторів на пільгову участь для зарубіжних делегацій, прохання заявки надавати завчасно до 20 вересня.

Організатор:  Київська Торгово-промислова палата.

Отримати додаткову інформацію та анкети учасника можна у відділі міжнародних зв’язків Київської ТПП т./ф. (044)482-04-34/35, e-mail: poludov@kiev-chamber.org.ua (Полюдов Ігор Олександрович).

www.intrademalaysia.my