http://frk.kiev.ua/index.php?p=news&area=1&newsid=826&name=

Версія для друку/ Перегляд

Засідання Консультативної ради з підтримки та розвитку малого підприємництва в державах-учасниках СНДІнформує Вас, що  орієнтовно 21-23 липня в місті Нижній Новгород (Російська Федерація) відбудеться 14-е засідання Консультативної ради з підтримки та розвитку малого підприємництва в державах-учасниках СНД.

В місті Нижній Новгород знаходиться індустріальний інноваційний парк у галузі автомобілебудування і нафтохімії, у зв’язку з цим вбачається за доцільне включити у склад бізнес-місії представників суб’єктів малого і середнього підприємництва, що здійснюють господарську діяльність у сфері нафтогазопереробки, нафтогазохімії і автомобілебудування.

Організація заходу здійснюється за рахунок російської сторони стосовно надання місця, організації кави-брейк і обіду, забезпечення відвідування інфраструктури.

Учасники заходу самостійно оплачують переїзд (переліт), проживання, харчування (вечері).

Про детальні умови участі у засіданні можна дізнатися шляхом направлення повідомлення на електронну пошту: MinaevaNA@economy.gov.ru (Мінаєва Наталія Андріївна).

Запрошуємо зацікавлених суб’єктів підприємництва відповідного профілю та їх керівників до участі у заході.

Свої контакти слід повідомити завчасно російській стороні або Держпідприємництву на електронну пошту: kozyrenko@dkrp.gov.ua   


Відповідальний з боку України: відділ взаємодії з галузевими радами та громадським об’єднаннями Департаменту інформаційного та організаційного забезпечення діяльності служби – тел. 254-58-46 (Козиренко С.П.).