www.bdwmv.de

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅ

Щодо аналізу та виявлення функцій контролюючих та правоохоронних органів, які дублюються, а також виявлення платних послуг, що здорожують бізнесФедерація роботодавців м. Києва інформує Вас, що відповідно до рішення Ради Федерації України № 3 від 27.05.2013 р.  Дирекція Федерації розпочинає системну роботу з аналізу та виявлення функцій контролюючих та правоохоронних органів, які дублюються, а також виявлення платних послуг, що здорожують бізнес, або за своєю природою є латентними (прихованими) контрольними функціями (моніторинг, експертиза, підтвердження належності, обстеження, спостереження тощо).

Результатом цієї роботи стане розробка відповідних законодавчих ініціатив, які будуть подані через депутатів  Міжфракційного об‘єднання народних депутатів «За вітчизняних промисловців та підприємців – роботодавців України».

У зв’язку з цим, просимо Вас, протягом місця надати пропозиції щодо існуючих функцій, які дублюються, або, у разі необхідності, провести відповідний аналіз, а також існуючих платних послуг, прихованих контрольно-наглядових функцій та надати пропозиції за формою (додається).


Пропозиції прохання надсилати на електронну адресу benzler@ubg.uaДля завантаження додатку, натисніть посилання…

 

 

 Написано: Юлия Бенцлер від 19.06.2013   |  Оцінка  Додати коментар

Ваше Ім'я


Будь ласка, розв'яжіть цю маленьку арифметичну задачу

Результат:   53 + 6 =

 

 

 

Друк | Федерація роботодавців Києва © 2010-2020 | Про ФРК