www.bdwmv.de

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅ

Інвестиційне роуд-шоу Invest in Ukraine 2013 залучить на Україну до $ 300 млн.21 лютого 2013 в Лондоні (Великобританія) Федерація роботодавців Києва, Український Бізнес Центр в Лондоні (УБЦЛ) та інвестиційний холдинг Pro Capital Group проведуть Міжнародне інвестиційне роуд-шоу Invest in Ukraine 2013.

Як заявила директор Українського Бізнес Центру в Лондоні Владислава Білоцька, - це перше роуд-шоу, орієнтоване на залучення інвестицій в сегмент середнього бізнесу для швидкозростаючих компаній, що беруть активну участь у реальному секторі економіки України.

Іноземним інвесторам і бізнес-консультантам будуть представлені матеріали, підготовлені відповідно до міжнародних стандартів. У свою чергу для українських представників - це можливість зустрітися особисто з інвесторами і встановити з ними прямий контакт і налагодити співпрацю.

Організатори не випадково обрали Лондон - інвестиційну столицю світу, як майданчик для проведення роуд-шоу. Великобританія входить у першу десятку країн з найбільш сприятливими умовами регулювання підприємницької діяльності. Руслан Демчак Голова Ради Федерації роботодавців м. Києва зазначив: «У минулому році ми відкрили представництво нашої організації у Великобританії. Проведення форуму продиктовано зацікавленістю членів нашої організації, яким ми допомогли відкрити свої представництва в Об'єднаному Королівстві, і вони самостійно переконалися в надійності партнерів з Великобританії ».

Учасниками роуд-шоу в Лондоні стануть більше 15 українських компаній.

На сьогоднішній день організатори вже працюють з низкою українських проектів, які будуть представлені міжнародним інвесторам. На даний момент в роботі такі проекти, як будівництво центру відновлення мови і нейрореабілітації в Київській області (сума інвестицій - $ 12 млн.), будівництво нового заводу з виробництва сантехніки ($ 11,2 млн.), розвиток сучасного фармацевтичного виробництва готових лікарських препаратів ( $ 12,5 млн.), розвиток сільськогосподарської діяльності та будівництво елеватора в Закарпатській області ($ 32 млн.), створення підприємства з виробництва обладнання для цукрових заводів ($ 6,5 млн.), а також проект в сфері житлової нерухомості в м. Києві ( $ 36 млн.).

Крім проектів компаній, які вже зарекомендували себе на Україні, на роуд-шоу буде представлено кілька стартапів в IT сфері.

За попередніми даними, організатори розраховують, що сума залучених інвестицій на Україну від проведеного роуд-шоу Invest in Ukraine 2013, може скласти від $ 110 млн. до $ 300 млн.

Роуд-шоу проводиться за підтримки українського міжнародного співтовариства, посольства України у Великій Британії та особисто Надзвичайного і Повноважного Посла України в Сполученому Королівстві Великобританії та Північної Ірландії Володимира Хандогія.

Заявки на участь у відборі українських проектів для залучення іноземних інвестицій приймаються до 28 грудня.
Більш детальну інформацію можна отримати за тел.  (044) 591-52-52, а також ел. поштою: a.gapchenko@pro-capital.com.ua - Антоніна Гапченко, директор департаменту ринків капіталу інвестиційного холдингу Pro Capital Group.

Довідка:

Федерація роботодавців м. Києва - це неприбуткова організація, яка об'єднує територіальні та галузеві організації роботодавців, роботодавців - юридичних осіб та громадські організації, статутним завданням яких є представництво та захист прав та інтересів роботодавців. Головне завдання ФРК - створення живої лобістської структури бізнес-еліти міста Київ.

Український Бізнес Центр в Лондоні (УБЦЛ)
створений для підтримки ділових та інвестиційних відносин між Україною і Великобританією. УБЦЛ є центром українських компаній і підприємців, які мають намір протестувати бізнес-можливості Великобританії і знайти нових партнерів.

Генеральний партнер заходу - Інвестиційний холдинг Pro Capital Group - створений шляхом об'єднання таких структур, як консалтингова компанія Pro-Consulting, компанія з управління активами Omega Capital, торговець цінними паперами Absolute Finance і компанія зі зв'язків з інвесторами IR-Capital. Місія холдингу - відкривати нові можливості для розвитку бізнесу, використовуючи інструменти ринку капіталу.
 
 Написано: Юлия Бенцлер від 12.12.2012   |  Оцінка  Додати коментар

Ваше Ім'я


Будь ласка, розв'яжіть цю маленьку арифметичну задачу

Результат:   49 + 7 =

 

 

 

Друк | Федерація роботодавців Києва © 2010-2022 | Про ФРК