www.bdwmv.de

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅ

Ви тут: Головна / Статті
Статті
07.11.2013

Україна піднялася у щорічному рейтингу Doing Business на 25 позицій. Про це пише "Комерсант-Україна".
 
Згідно з повідомленням, зростання позиції України в рейтингу легкості ведення бізнесу почалося минулого року, коли країна піднялася на 15 позицій. Тепер же Україна подолала ще 25 сходинок і стала лідером - Світовий банк зафіксував проведення в країні реформ у 8 з 10 досліджуваних напрямків. Серед індексів, що формують загальний рейтинг, прогрес відсутній лише в...


11.09.2013

Пропонуємо Вашій увазі Аналіз наслідків податкових ініціатив Міністерства доходів та зборів України з приводу нещодавно оприлюдненого законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо удосконалення оподаткування податком на додану вартість».

Інформація підготовлена Міжнародним центром перспективних досліджень (МЦПД).

Завантажити презентацію можна за посиланням...
 


27.08.2013

У травні поточного року обсяги експорту українських товарів знову перевищили імпорт, дозволивши скоротити від’ємне сальдо зовнішньої торгівлі товарами за підсумками п’яти місяців. Про це повідомив директор департаменту зовнішньоекономічної діяльності Мінекономрозвитку Юрій Петровський, повідомляє прес-служба.
 
“На відміну від попередніх років і, хочу відзначити, що це вдруге в цьому році після січня, в травні у зовнішній торгівлі товарами ми спостерігаємо...Обсяг капітальних інвестицій в українську економіку в I півріччі зменшився на 14,6%. Після двох років зростання обсяг капітальних інвестицій в економіку знову почав знижуватися, пише "Комерсант-Україна".
 
У першому півріччі вкладення становили 103,3 млрд. грн., що на 14,6% менше, ніж в аналогічному періоді 2012 року. У 2012 році капітальні інвестиції зростали двозначними темпами - 29,8%. Скорочувалися вони в 2008-2010 роках у розпал економічної кризи. Найбільше...


23.07.2013

Україна потрапила до групи країн з валовим доходом нижче середнього.

Про це йдеться в дослідженні Світового банку, пише “Фокус“.

Як повідомляється, за рівнем добробуту Україна поруч у списку з Молдавією, Узбекистаном і Грузією.

“До найнижчої категорії відносяться держави, в яких валовий дохід на душу населення становить менше 1035 доларів. До групи з доходом нижче середнього увійшли країни з 1036-4085 доларів на людину, в...


22.07.2013

Україна увійшла до тридцятки найбільших імпортерів товарів і послуг у світі за підсумками 2012 року, зайнявши 25-е місце з обсягом імпорту 85 мільярда доларів.

Про це йдеться у звіті Всесвітньої торгової організації “World Trade Report -2013″, розміщеному на сайті організації, передає “УНІАН“.

При цьому за обсягами імпорту послуг України посіла 24-е місце, витративши в 2012 році на ці цілі 19 млрд гривень.

Як наголошується в...


17.07.2013

Бізнес поступово адаптується до існуючого поганому інвестиційному клімату України. Індекс інвестиційного клімату, що розраховується "Європейською бізнес асоціацією" (EBA), показав незначне поліпшення у попередньому кварталі - з 2,12 до 2,16 балів за 5-бальною шкалою, повідомляє Комерсант Україна.
 
У щоквартальному опитуванні прийняв Свою участь 144 керівника підприємств-членів EBA. Останній раз бізнес поліпшував оцінку інвестиційного клімату рік тому - за...


10.07.2013

В Україні падає рівень розвитку інновацій.

За рік країна втратила вісім позицій у глобальному інноваційному рейтингу Global Innovation Index 2013, пише “Комерсант-Україна“.

В рейтингу Global Innovation Index 2013 від Корнельського університету, бізнес-школи INSEAD та Всесвітньої організації інтелектуальної власності WIPO Україна посіла 71-е місце.

Торік інноваційний потенціал України був оцінений вище – країна займала 63-е...


04.07.2013

Суверенні кредитні рейтинги України в найближчі два роки можуть бути знижені, одностайні в думці найбільші міжнародні рейтингові агентства. Вчора Fitch знизило прогноз рейтингу України до “негативного”. Такої ж думки дотримуються і в агентствах S & P і Moody `s. Експерти Fitch більше не вірять, що Україна здатна в поточному році домовитися з МВФ. У такій ситуації владі слід шукати альтернативні джерела залучення кредитів на тлі підвищення вартості позик, пише газета...


14.05.2013

Початок ХХІ сторіччя ознаменувався зростанням уваги суспільства до вищої освіти, модернізація якої стала об’єктивною необхідністю. Проте, як констатують експерти та роботодавці, вища освіта в Україні, в останні десятиріччя, стала менш якісною. Переважна більшість випускників вищих навчальних закладів виявляються або не конкурентоспроможними на ринку праці, або взагалі не затребуваними.

Що ж думають роботодавці про реформування системи вищої освіти в Україні та кількість і...


05.04.2013

Міжнародний бізнес все частіше свідчить про неможливість чесно працювати в Україні і перспективи згортання діяльності.

Індекс інвестиційної привабливості України у першому кварталі 2013 року залишився незмінним у порівнянні з показником кінця минулого року - 2,12 бала з п'яти можливих. Про це свідчать дані дослідження привабливості бізнес-клімату України, проведеного Європейською бізнес-асоціацією (ЄБА).

Стан інвестиційного клімату на думку 155 топ-менеджерів...


03.04.2013

За підсумками першого кварталу 2013 р., найбільш позитивним інвестиційним сигналом, що робить вплив на формування інвестиційного клімату України, став прихід транснаціональної корпорації Shell, а найбільш негативним - відхід з ринку України низки компаній: американської AES, австрійської Erste Group і фінської FIM Ukraine.

За інформацією організаторів Рейтингу - інвестиційної компанії ICOM Capital та Комунікаційної групи PRT, - метою даного проекту є привернення уваги до...


14.03.2013

Іноземці відзначають високий рівень бюрократії та корупції у всіх державних інстанціях, а також непрофесіоналізм їхніх співробітників.
 
Своїм перебуванням і роботою в Україні в цілому задоволені 58% опитаних компанією "Ернст енд Янг" респондентів.

Серед негативних аспектів життя в Україні іноземці відзначають корупцію (38%) і бюрократію (14%). Крім того, дуже часто згадували грубість (30% відповідей) і відсутність поваги один до одного, з якими...


06.03.2013

Умови ведення бізнесу змінюються: наші прогнози на 2013

Згідно з прогнозами в 2013 році, вперше за всю історію збору перевірених статистичних даних, частка економічно розвинених країн у світовому ВВП буде нижчою, ніж частка країн з перехідною економікою. У 2013 році зростання світової економіки визначатимуть країни з перехідною економікою. Ціни на сировинні товари, як і раніше, будуть нестабільними. У країнах з перехідною економікою, міста, що динамічно розвиваються,...


04.03.2013

Forbes представляє десять підприємців, чиї статки найсильніше виросли або впали в лютому.

Лютий став не дуже вдалим місяцем для 100 найбагатших українців. Сукупні статки першої сотні за місяць впали майже на $ 1,5 млрд - до $ 53,3 млрд. Найбільше втратили у ціні компанії гірничо-металургійного сектору. Бізнес дешевшає слідом за падінням цін і виробництва.

Найбільший внесок у зниження загального стану найбагатших українців зробив № 1: бізнес Ріната Ахметова за...


22.02.2013

Іпотечні кредити, які й на початку 2012 року не були доступні більшості позичальників, за рік стали ще дорожчими – на 2-3 відсоткові пункти. Тепер іпотека в середньому по ринку коштує 22-25% річних. Але головним розчаруванням року стало підвищення ставки рефінансування ДІУ, в результаті якого з ринку зникли останні порівняно недорогі позики під 15% річних. Тенденції українського ринку іпотечного кредитування в 2012 році вивчав Prostobank.ua

Минулий рік почався...На сьогоднішній день страховий ринок України складається з 460 страхових компаній, 115 з яких є компаніями з іноземними інвестиціями. У 2000-х роках на український страховий ринок вийшло багато міжнародних гравців, наприклад, AXA Group, UNIQA (раніше - ПрАТ «Кредо-Класик»), PZU Ukraina, Generali Garant, «Альфа страхування», «Allianz Україна», «AIG Україна », які бачили високий потенціал зростання українського ринку страхування, повідомляє...


15.02.2013

Федерація роботодавців Києва направляє, для використання в роботі, інформацію Про підсумки соціально-економічного розвитку м. Києва у 2012 році.

Матеріал підготовлено Департаментом економіки та інвестицій на виконання пункту 1.26 Територіальної угоди між виконавчим органом Київської міської ради (КМДА), Об’єднанням організацій роботодавців м. Києва «Федерація роботодавців м. Києва» та Об’єднанням профспілок, організацій у м. Києві «Київська міська...


14.02.2013

1. Скорочення обсягу випуску промислової продукції. Спад випуску промислової продукції розпочався із ІІ кварталу 2012 року та триває по сьогоднішній день.
Від’ємну динаміку за 2012 рік демонструють такі галуззі як: промисловість, транспорт, будівництво та сільське господарство.

У січні–грудні 2012 р. виробництво промислової продукції скоротилося на 1,8% порівняно з аналогічним періодом 2011 року.

Слабкий зовнішній попит негативно вплинув на...


13.02.2013

В рамках проекту «Рейтинг тендерних чемпіонів» Forbes систематизує дані загальнодержавного порталу «Державні закупівлі», щоб дізнатися, хто більше всіх заробляє на держзакупівлі. Ми вважаємо результати тендерів, які організували підприємства чи організації, що належать державі, а виграли приватні компанії. Якщо в компанії-організаторі конкурсу є приватні інвестиції, то в залік йде тільки державна частка. Відомості про результати тендерів зібрані з початку 2012 року.

29.01.2013

Україна не потрапила до 50 найкращих країн з ведення бізнесу в рейтингу Bloomberg. Найкращим у цьому рейтингу визнаний Гонконг.

Рейтинг кращих країн для ведення бізнесу Bloomberg Rankings складає другий рік поспіль. Для цього експерти агентства оцінили 161 державу за шістьма значущим для підприємницької діяльності критеріям. У підсумковий список увійшли 50 країн, де займатися бізнесом найбільш комфортно.

Серед критеріїв, на які дивляться автори: вартість...


25.01.2013

Умови ведення бізнесу змінюються: наші прогнози на 2013

Згідно з прогнозами в 2013 році, вперше за всю історію збору перевірених статистичних даних, частка економічно розвинених країн у світовому ВВП буде нижчою, ніж частка країн з перехідною економікою. У 2013 році зростання світової економіки визначатимуть країни з перехідною економікою. Ціни на сировинні товари, як і раніше, будуть нестабільними. У країнах з перехідною економікою, міста, що динамічно розвиваються,...Аналітики банку не бачать перспектив зростання ВВП, знизивши прогноз по ньому з 2,5% до 1% в поточному році.

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) прогнозує зростання української економіки (валового внутрішнього продукту, ВВП) в 2013 році на 1%, тоді як у жовтні минулого року він очікував її зростання на 2,5%.

Банк також погіршив до нуля оцінку зміни ВВП країни за минулий рік, тоді як ще три місяці тому банк розраховував на її зростання на 1%.
...Світовий банк опублікував доповідь про світовий розвиток в 2013 році, який присвячений створенню робочих місць. На думку Світового банку, процес створення робочих місць відіграє ключову роль в процесі розвитку економіки.

У Доповіді зазначається, що приватний сектор є локомотивом створення нових робочих місць – у цьому секторі в країнах, що розвиваються зайнято 90 відсотків працюючих. Однак уряд відіграє найважливішу роль, забезпечуючи створення умов для потужного...


23.01.2013

Роботодавці в Україні багато хочуть і мало пропонують

В Україні популярні вакансії з високими вимогами, але низькими зарплатами. Такий висновок зробив Міжнародний кадровий портал hh.ua, провівши дослідження на основі бази даних вакансій і резюме порталу в Україні в січні 2013 року.

Українські роботодавці традиційно неохоче вказують рівень зарплат у вакансіях. Сума (або хоча б діапазон) оплати праці вказана в середньому в 20% від загальної кількості вакансій на... 

 

Друк | Федерація роботодавців Києва © 2010-2022 | Про ФРК